ניהול וקידום חנות אטסי

חבילת ניהול וקידום חנות אטסי כוללת את כל תחומי הפעולה האפשריים בתחום. עבור כל עסק והמוצרים הייחודיים שלו, אנו מבצעים תהליך למידה וניתוח יחד עם הלקוח להבנת העסק, הפוטנציאל והיעדים ובונים תכנית מתאימה כדי להשיג את התוצאות הטובות ביותר. כחלק מובנה של תהליך העבודה אנו מבצעים מעקב שוטף של מדדי ביצועים כדי לוודא שאנו בכיוון הנכון ופועלים באופן המקצועי ביותר תוך שקיפות מירבית ומחויבות מלאה להצלחה.

למעוניינים בשירותי הקמה והתנעה של חנות אטסי בלבד ללא ניהול שוטף לחץ כאן.

הפעילות נעשית על בסיס חודשי ונחלקת לשניים:

  • ניהול שוטף של החנות וקידום שוטף (בעיקר ברשתות חברתיות)
  • בניית תשתית ופעולות קידום מיוחדות (הקמת מערך ל- Email Marketing, מבצעים עונתיים וכו')

בטבלה הבאה מפורטים כל תחומי הפעילות ותכולתם המטופלים במסגרת השירות.

תחום פעילות תיאור הפעילות
1 מיצוב והצגת חנות בנייה וטיוב כל התכנים הטקסטואליים בהגדרת החנות ליצירת מיצוב איכותי, מעניין ומסקרן (תיאור החנות, המסר ללקוחות, הסיפור מאחורי החנות).
2 ארגון החנות עדכון וארגון מיטבי של המוצרים בחנות שייצר מיקסום מבקרים ע"י שימוש במילות מפתח איכותיות ויאפשר להם חיפוש פשוט ונוח (חטיבות מוצרים, תיאורי המוצרים, תגיות, מחלקות מוצרים ותמונות).
3 ניהול חנות ניהול שוטף של החנות – הוספה והסרה של מוצרים, חידוש מוצרים (Renewals), מבצעי מכירה מיוחדים.
4 קידום חברתי פנימי בניית קשרים עם חנויות אחרות בתוך אטסי באמצעות מנגנוני הקבוצות (Teams) שיתופי פעולה במבצעים למוצרים משלימים ועוד.
5 *רשתות חברתיות * הקמה/ניהול דפים וחשבונות בכל הרשתות החברתיות להגברת החשיפה וקישורים חיצוניים לחנות כולל Facebook, Google+, Pinterest, Twitter, Tumblr, Wanelo
6 *קישורים חיצוניים * בניית קישורים (Backlinks) לחנות באתרים שונים, YouTube ועוד.
7 *שת"פ תוכן חיצוני * בניית שיתופי פעולה עם אתרי תוכן ליצירת חשיפה גדולה וממוקדת וקישורים חיצוניים לחנות ע"י הפצת תכנים באמצעות בלוגרים ומובילי דעה ברשתות חברתיות.
8 * מוקדי משיכה צרכנים * הפצת מבצעי מכירות באתרי קופונים כדוגמת Nerdwallet, Stumbeleupon
9 * בסיס לקוחות * הקמת חשבונות לניהול Email Marketing כדוגמת מיילצ'ימפ, איסוף רשימת כתובות המייל של כל הלקוחות וניהול קמפיינים לשימור והגדלת בסיס לקוחות.
10 קידום ממומן ניהול מסעי פרסום בתוך ומחוץ לאטסי כולל גוגל, פייסבוק ואחרים.

* בתשלום נוסף

 

איך זה עובד?

השירות ניתן כאמור על בסיס חודשי ללא התחייבות מצד הלקוח לתקופת התקשרות כלשהיא. יתרה מכך, החודש הראשון משמש עבור שני הצדדים כפיילוט שלאחריו מחליט הלקוח אם ברצונו להמשיך ההתקשרות איתנו. בכל חודש אנו בוחרים איזורי מיקוד בשיתוף הלקוח ומוציאים התכנית לפועל תוך מדידה ומעקב ביצועים.

כמה זה עולה?

ריטיינר חודשי בסך 1500 ש"ח + 10% ממחזור חודשי.

תוך כמה זמן אראה תוצאות?

בין שלושה חודשים ל-שנה, בתלות במצב העסק.

במקרים בהם העסק הוא בעל פוטנציאל טוב שלא מומש עקב פעולה לא איכותית או חוסר פעולה בערוצים בעלי אפקטיביות גבוהה, קיים סיכוי גבוה לשיפור ביצועים משמעותי תוך 1-2 חודשים. לדוגמא, אם נעשתה בחירה רעה של תיאורי ותגיות מוצרים שגרמה לכמות מבקרים נמוכה, יהיה ניתן לתקן זאת באופן מיידי ולראות גידול בתנועה לחנות ובמכירות תוך זמן קצר.

לעומת זאת, בחנות מבוססת שהמיקוד בה למשל הוא בתהליך מיתוג ומציאת קהלי יעד חדשים, יידרש זמן ממושך יותר. בכל מקרה נדרשת משני הצדדים סבלנות ומחויבות לתהליך מתוך עבודה משותפת ושקיפות מלאה.

למעוניינים בשירותי הקמה והתנעה של חנות אטסי בלבד ללא ניהול שוטף לחץ כאן.

 

אז אם אתם מרגישים שיש לכם את המוצר הנכון בשוק הנכון ונמאס לכם לדשדש, אז…צרו איתנו קשר עוד היום לקביעת פגישה בטלפון 054-7510087 או השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.